• info@heavapolymer.com

  • شماره تماس :36253470-71

  • ساعت کاری :۸صبح تا ۵.۳۰ بعدظهر

گروه بسپار گستران هیوا

راه حلی برای زمینی بهتر

گروه بسپار گستران هیوا با هدف ارائه راه کارهایی برای دستیابی به تولیدات با کیفیت، با هزینه کمتر بر پایه علم و تخصص و همچنین حفط منابع و نگهداری محیط زیست از سال 95 شروع به فعالیت نموده است. این شرکت هم اکنون در تنها مرکز رشد تخصصی نفت، گاز و پتروشیمی کشور، در پارک علم و فناوری فارس مستقر و از حمایت های مادی و معنوی آن مرکز برخوردار می باشد.

بسپار گستران هیوا با بهره گیری از دانش آموختگان و متخصصین مراکز علمی معتبر در زمینه مهندسی پلیمر و شیمی در راستای تمرکز بیشتر بر پروژه ها، بهبود فعالیت ها و خدمات، خود اقدام به تشکیل 3 دپارتمان به شرح زیر نمود:
1- کامپاند، مستربچ و افزودنی های صنایع پلیمر و شیمی
2- نانو کاتالیزور و نانو جاذب
3- تحقیق و توسعه
گروه بسپار گستران هیوا در راستای اهداف خود شروع به فعالیت در زمینه ساخت مستربچ ها و کامپاند های مورد استفاده در صنایع مختلف پلیمر نمود از جمله این فعالیت ها، مهندسی معکوس و ارائه کامپاندها و مستربچ های زیست تخریب پذیر بر پایه پلی اتیلن، که در صنایع بسته بندی ( کیسه های نایلکس، نایلون های تبلیغاتی، سفره های یکبار مصرف و ... ) مورد استفاده قرار می گیرد در همین راستا شرکت در سال 1399 موفق به دریافت گواهینامه دانش بنیان در زمینه مستربچ و کامپاندهای اکسا زیست تخریب پذیر از سازمان امور شرکتها و موسسات دانش بنیان (معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری) شده است. 
علاوه بر ساخت ادتیو مستربچ و کامپاند های تخصصی صنایع پلیمر شرکت در سنتز و ساخت نانو جاذب و نانو کاتالیست فعالیت می کند.

شرکت بسپار گستران هیوا با آشنایی به توانایی خود و نیاز صنعت، آمادگی خود برای خدمت رسانی به تولید کنندگان و صنعت کاران حوزه پلیمر و همینطور فعالان و دوست داران محیط زیست اعلام می دارد.
آدرس:  ایران، شیراز، بلوار دکتر حسابی، شهرک آرین، پارک علم و فناوری فارس، مرکز رشد نفت گاز و پتروشیمی
همراه:  09173085214
تلفکس:   36253470-071
ایمیل :  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تصویر

antifoge.jpg

خبرنامه

برای اطلاع از آخرین خبرهای گروه بسپار گستران هیوا در خبرنامه سایت عضو شوید .
ثبت